SPECIALISTA INTERNÍCH PROCESŮ - od 42.000KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

42000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Pokud máte již zkušenosti z výrobní společnosti a víte, že kvalitní výroba je závislá na kvalitním a přesném propojení procesů - jste náš člověk. Právě hledáme specialistu interních procesů, který dokáže vykomunikovat všechny potřeby v anglickém jazyce. Jste to VY? Neváhejte se mi představit v životopise, zjistíme Vaše možnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Budete kolegou a podporou v analýze, optimalizaci a inovaci zavedených procesů
  • Vaším úkolem bude nastavení procesů, které povedou ke zkvalitnění výroby, efektivitě výkonu a snížení nákladovosti
  • Povedete inovativní nápady od teoretického zrodu, přes jejich prezentaci, zkoušku a vyhodnocení úspěšnosti, až po jejich hmatatelnou, reálnou podobu, implementaci, dokumentaci a zavedení do standardního produktivního provozu
  • Nemine Vás komunikace s odděleními napříč společností a řešení jejich problémů
  • Povedete meetingy a školení - je to příjemná kolektivní práce

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - nejlépe technického směru
  • Předchozí praxe z výrobní společnosti na podobné pozici
  • Orientace v technické dokumentaci a problematice procesního inženýrství
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • PC - Balíček MS Office, PowerPoint, SAP
  • Flexibilita, důvtip, organizační, komunikační, technické schopnosti
  • Ochota dále se učit a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 42.000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Vlastní rozvržení pracovního plánu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Okr. Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.