TECHNIK – ÚDŘŽBÁŘ

Neaktivní nabídka

19000 - 23000 Kč

Máte vystudovanou SOU/SŠ technického směru? Jste pečlivý člověk s technickým myšlením? Máte zkušenosti s údržbou a opravami strojních zařízení ve výrobní společnosti? Chcete pracovat ve stabilní nadnárodní společnosti na pozici TECHNIK – ÚDŘŽBÁŘ na Břeclavsku? Pak nám zašlete Váš životopis! Perspektivní mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: TECHNIK – ÚDŘŽBÁŘ

Pracovní náplň

  • plánovaná a preventivní údržba CNC
  • zajištění potřebných oprav strojů
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • zajišťování náhradních dílů
  • práce s technickou dokumentací
  • komunikace s kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s údržbou nebo servisem CNC strojů
  • alespoň základní znalost AJ výhodou
  • vyhláška č. 50/78 Sb. min. § 6
  • základní znalost řídicích systémů - výhodou
  • orientace v pneumatice a hydraulice výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • rozmanitá práce u lídra na trhu
  • možnost osobního rozvoje
  • přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • příspěvek na dojíždění, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Břeclavsko