PROGRAMÁTOR PLC ROBOTŮ

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Zajímavá Vás programování PLC a hledáte zaměstnavatele, který Vám dá šanci i bez stoleté praxe? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a chopte se příležitosti! Nadnárodní výrobní společnost právě hledá kandidáty na pozici PROGRAMÁTOR PLC ROBOTŮ

Pracovní náplň

  • servis stávajících zařízení na firmě i u zákazníka
  • diagnostika a odstraňování závad - SW
  • utváření nových systémů od základu
  • oživení automatických zařízení
  • podílení se na vývoji nových zařízení

Co požadujeme?

  • SŠ elektro nebo technického zaměření
  • zkušenosti ve výrobní/automotive společnosti
  • znalost PLC problematiky
  • týmového hráče, který má chuť se učit
  • platnou vyhlášku č. 50/78, §6
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • nutná znalost systému Siemens a Allen Bradley

Co nabízíme?

  • příspěvěk na dopravu/stravování
  • 25 dní dovolené
  • MOŽNOST POSKYTNUTÍ UBYTOVÁNÍ
  • náborový příspěvěk
  • termín nástupu: IHNED
  • lokalita: Okres Klášterec nad Ohří