HR MANAŽER/KA

Neaktivní nabídka

85000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Máte praxi v oblasti HR managementu z výrobní společnosti? Je pro vás angličtina běžnou součástí pracovního dne? Jste připraveni nastavovat nové procesy a být stěžejním člověkem při zavádění nových systémů? V tom případě se s Vámi chceme potkat! Zašlete mi svůj životopis v ČJ i AJ a zúčastněte se výběrového řízení.

Pracovní náplň

  • vedení týmu personálního oddělení
  • optimalizace stávajících procesů
  • zefektivnění náborů
  • podílení se na projektech holdingu
  • zvyšování spokojenosti zaměstnanců
  • sledování novinek v oblasti pracovněprávní legislativy

Co požadujeme?

  • předchozí praxi jako HR manažer
  • zkušenost z výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni - nutností!
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • chuť k provádění změn a inovativní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • služební auto, notebook a telefon
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na závodní stravování, pojištění
  • podporu ve vzdělávání
  • prostor pro seberealizaci
  • stabilní tým personálního oddělení
  • účast na zahraničních projektech s možností cestovat

  • nástup možný ihned
  • lokalitu: České Budějovice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.