POSILA KE STROJŮM - PLAT A BENEFITY

Neaktivní nabídka

27500 - 33000 Kč

Máte již praxi z výrobního prostředí, ale nedaří se Vám najít adekvátní pracovní zázemí nebo jste šikovný absolvent, který chytí pracovní příležitost a předvede, že chce a umí? Pokud zvládneš práci na 12 hod. a máš odhodlání začít ihned pak mi zašli životopis - právě potřebujeme kolegy/ně ke strojům!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Budeš se věnovat obsluze jednoduchých strojů
  • Pracuješ přesně podle pravidel a instrukcí
  • Zakládáš komponenty a díly k výrobě
  • Provádíš lehké nastavení stroje
  • Výsledná kontrola výrobku

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • Předchozí praxe z výrobní společnosti vítáme - šikovné a pracovité všemu naučíme
  • Manuální zručnost, flexibilitu, chuť učit se a zdokonalovat
  • Ochota práce na 12hod. směny
  • Základy práce na PC

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 27.500 Kč/ po zkušebce navýšení
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Příplatky za přesčasy, nepřetržitý provoz, směnnost a práci o víkendu
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na pracovní oděv - 450 Kč/měsíc
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.