INŽENÝR ELEKTRO AUTOMATIZACE (58-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

58000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte SŠ/VŠ v oboru elektro nebo automatizace? Vyznáte se v oblasti ochrany rozvaděčů? Umíte anglicky na středně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici: INŽENÝR ELEKTRO AUTOMATIZACE (58-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh digitálních/automatizačních systémů v energetice
  • Programování a testování systému ochrany
  • Tvorba technické dokumentace
  • Účast jednáních a přejímkách produktu
  • Občasné výjezdy do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro nebo technické vzdělání
  • Vyhlášku 50 min. §5
  • Praxi na podobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost tvorby návrhu digitálních/automatizačních systémů
  • Angličtinu umožňující denní komunikaci
  • ŘP - aktivní

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho další benefity

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno jih