ÚDRŽBÁŘ/KA ELEKTRO - VOLNÉ VÍKENDY

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte vzdělání v oboru elektro? Hledáte změnu a zaměstnavatele, který si váží zaměstnanců? Máte zkušenosti s údržbou výrobních strojů? Pak neváhejte a pošlete mi životopis! Hledáme kolegu/kolegyni na pozici: ÚDRŽBÁŘ/KA ELEKTRO - VOLNÉ VÍKENDY

Pracovní náplň

  • Údržba elektroinstalací a strojů
  • Diagnostika a opravy poruch
  • Pravidelná kontrola stavu technických zařízení
  • částečná práce s PLC
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s elektro údržbou ve výrobě
  • Vyhlášku 50/1978 sb.
  • Znalost elektrických a elektronických schémat
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Základy cizího jazyku - výhodou!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy/školení
  • Směny bez víkendů

  • Lokalitu Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.