INTERNÍ SERVISNÍ TECHNIK (35-40.000 Kč) M/Ž

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máš praxi jako servisní technik, ale už nechceš jezdit na výjezdy? Láká Tě pracovat už jen v pohodlí kanceláře a přesto zúročit své zkušenosti? Výborně! Stačí poslat životopis a bude z Tebe: INTERNÍ SERVISNÍ TECHNIK (35-40.000 Kč) M/Ž

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Technická podpora servisních techniků
  • Opravy SW na dálku
  • Plánování výjezdů techniků
  • Řešení záručního a pozáručního servisu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém / elektro oboru
  • Zájem a orientace v SW
  • Praxe se servisem a údržbou
  • Zkušenost s ERP systémy

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Parkování v areálu
  • Práci v moderním prostředí

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.