PRACOVNÍK/CE NA EXPEDICI - M/Ž (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Přerov

Hledáme novou posilu se zkušenostmi ze skladu, s řízením VZV a se základní znalostí práce na počítači. Nabízíme práci na 1 SMĚNU ve stabilní společnosti. Zaujalo vás to? Tak mi pošlete svůj aktuální životopis s telefonním kontaktem! PRACOVNÍK/CE NA EXPEDICI - M/Ž (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • řízení VZV
  • manipulace s výrobky
  • kontrola správného označení
  • balení výrobků
  • spolupráce napříč firmou a přepravci
  • práce na 1 směnu

Co požadujeme?

  • praxe na obdobné pozici
  • umět řídit VZV
  • práce na počítači - Office podmínkou, SAP výhodou
  • umět táhnout s kolegy za jeden provaz

Co nabízíme?

  • mzda podle zkušeností
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijko
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: mezi Olomoucí a Přerovem