VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (38.-45.000Kč+BONUSY)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

Jste zkušený Elektrokonstruktér a zrovna se poohlížíte po nové pracovní příležitosti? Rádi byste se podíleli na vývoji strojů? Vytváření elektro dokumentace v CAD programu a programování PLC je Váš denní chleba? Domluvíte se anglicky či německy a chcete jazyk při práci využívat? Tak se chopte této jedinečné šance, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro společnost, která Vám nabídne kromě zajímavé práce také řadu benefitů a fajn pracovní kolektiv. Staňte se součástí týmu Elektrokonstruktérů!

Pracovní náplň

  • Konstrukce a vývoj elektických a elektronických částí strojů
  • Práce na vývojových projektech
  • Dokončení vývoje a optimalizace produktů
  • Vytváření koncepcí u nových strojů
  • Tvorba dokumentace v programu E-Plan a vytváření kusovníků
  • Vytváření PLC programů a jejich přizpůsobení technolog. funkcí
  • Hledání chyb v programech a dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro/automatizace/strojírenství
  • Zkušenosti s vytvářením elektro dokumentace v CAD programu
  • Znalost programování PLC
  • Platnou elektro vyhlášku č. 50/78 Sb., ideálně §8
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní či životní poj.
  • Jazykové kurzy
  • MultiSport kartu
  • Zázemí stabilní a moderní spolčnosti, čisté pracovní prostředí
  • Stravování v rámci firmy

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov