MISTR – SILNIČNÍ STAVBY (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte vzdělání ve stavebním oboru a zkušenosti se silničními stavbami? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí skvělé společnosti na pozici: MISTR – SILNIČNÍ STAVBY (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení zakázek převážně v oblasti monolitických konstrukcí
  • Zodpovědnost organizaci pracovníků na stavbách
  • Kontrola dodržování pracovních postupů, norem a BOZP
  • Kooperace se stavbyvedoucím

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti s dopravními stavbami
  • Orientaci ve stavebních zákonech a BOZP na stavbách
  • Zájem se dále rozvíjet a vzdělávat

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky Flexi pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Vzdělávání a rozvojové školení
  • Zlevněné mobilní tarify u smluvených partnerů
  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj
  • Nástup možný: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!