SENIOR INŽENÝR KVALITY S NJ (70.- 100.000 Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Jste zkušený inženýr kvality z výrobní společnosti? Orientujete se v automotive prostředí? Cítíte se na kariérní posun a chcete vést tým? Hovoříte plynule německy? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: SENIOR INŽENÝR KVALITY S NJ (70.- 100.000 Kč+AUTO)

Služební auto

Pracovní náplň

  • vedení týmu, zodpovědnost za tým
  • plánování auditů, kontrola
  • vyhodnocování výsledků, reporting
  • řízení jakosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti z kvality ve výrobní společnosti
  • znalost automotive prostředí
  • německý jazyk - pokročilá úroveň, plynulá komunikace
  • zkušenosti s audity

Co nabízíme?

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní placeného volna
  • bohatý benefitní balíček
  • příspěvek na rekreaci

  • Místo výkonu práce: Stříbro