FMEA MODERÁTOR (70-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

Jste technicky zaměřený člověk s analytickým myšlením? Máte zkušenosti s tvorbou FMEA ve výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky a chcete jazyk při své práci využívat každý den? Pak mi pošlete své CV! Automotive společnost hledá do svých řad posilu na pozici: FMEA MODERÁTOR (70-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření různých typů FMEA (např. procesní)
  • Zodpovědnost za metodickou správnost FMEA
  • Podílení se na prezentaci zákazníkům
  • Koordinace týmu FMEA
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci vývojových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor výhodou
  • Angličtinu na pokročilé úrovni, němčinu výhodou
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost FMEA, 8D reportů, norem ISO 14001 a IATF 16949
  • Znalost systému SAP

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Roční a věrnostní bonusy
  • Systém Cafeterie
  • Dotované závodní stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.