TECHNIK CHLADÍCÍCH SYSTÉMŮ (34-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte dokončené vzdělání v elektrotechnickém oboru a máte elektrotechnickou vyhlášku min. §6? Máte praxi v oblasti chladících zařízení? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a otevřete si dveře k ideální příležitosti! Mezinárodní společnost hledá poslu na pozici: TECHNIK CHLADÍCÍCH SYSTÉMŮ (34-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Opravy, montáž a servis klimatizačních jednotek
  • Revize chlazení, diagnostika zařízení

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6
  • Znalost systému přímého chlazení
  • Svářečský průkaz – základní zkouška pájení natvrdo (ZP 912) - výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 2 dny sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky Flexi Pass
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zlevněné volání u mobilních operátorů a další zvýhodněné nabídky partnerů

  • Sídlo firmy: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!