DATABÁZOVÝ SPECIALISTA m/ž (35-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Vyznáte se v relačních databázích jako např. MS SQL, Oracle atd.? Máte ideálně IT vzdělání? Hledáte novou pracovní příležitost? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici: DATABÁZOVÝ SPECIALISTA m/ž (35-50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupodílení se na celém životní cyklu vývoje IS
  • Analýza a návrh datové architektury
  • Zjišťování vazeb mezi datovými objekty
  • Transformace dat, migrace dat
  • Příprava testovacích datových sad
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti IT
  • Znalost relačních databází jako např. MS SQL
  • Výhodou praxe s využitím CASE nástrojů
  • Znalost AJ pro čtení technické dokumentace
  • Proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • HOME OFFICE
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaškolení pod vedením zkušených kolegů
  • Malý a přátelský kolektiv

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno - centrum

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.