KEY ACCOUNT MANAGER Praha (40-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte chuť aktivně obchodovat a dokážete rozpoznat obchodní příležitosti? Láká vás oblast internetových sítí a nedělá vám problém nabízet vhodná řešení zákazníkům? Pak hledáme právě vás! Stabilní a dlouhodobě rostoucí česká společnost poskytující komplexní telekomunikační řešení hledá do svého týmu posilu na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER Praha (40-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní prodej internetových služeb novým byznys zákazníkům
  • Prodej doplňkových služeb (např. kybernetická bezpečnost, vzdálené připojení, zákaznická linka 24/7 a jiné)
  • Péče o stávající zákazníky
  • Aftersales prodej

Co požadujeme?

  • Nadšení pro obchod a kladný vztah k technice
  • Chuť rozvíjet se v oblasti internetových a telekomunikačních sítí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační dovednosti, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Auto i k soukromým účelům
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Moderní kanceláře

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody