PROCESS ENGINEER JUNIOR (40-50.000 CZK)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Rakovník

Jste čerstvý absolvent VŠ v elektro oboru? Hledáš první práci po škole, kam budete chodit rád? Nebojíte se komunikovat v angličtině a jste skvělý parťák do týmu? Tak to hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost, která si váží svých zaměstnanců přijme do svého týmu posilu na pozici: PROCESS ENGINEER JUNIOR (40-50.000 CZK)

Pracovní náplň

  • Zlepšování výrobních procesů
  • Analyzování pracovních cyklů
  • Optimalizace výroby
  • Aplikace výsledků výzkumu a vývoje do praxe
  • Kontrola výsledků a reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektrotechnického směru podmínkou
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Technické a komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s PLC velkou výhodou
  • Flexibilitu, systematičnost a prezentační dovednosti
  • Chuť se rozvíjet a kariérně růst

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Co nebudete umět Vás naučíme
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

  • Místo výkonu práce: okres Rakovnicko