OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT (60-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte zkušenosti s obchodem a praxi na vedoucí pozici? Vystudoval jste výživu zvířat nebo je vám tento obor velmi blízký? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a jste týmový hráč? Pak neváhejte zaslat Váš životopis! Významný český hráč v oblasti výživy zvířat hledá nového kolegu na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT (60-100.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Strategické řízení a vedení týmu
  • Důsledná a systematická péče o trhy v ČR a SR
  • Prodejní a koordinační aktivity distributorů v ČR a SR
  • Stanovení obchodní strategie a postupů
  • Analýza prodejních a finančních ukazatelů
  • Vyhodnocování prodejních aktivit
  • Spolupráce na vývoji produktů
  • Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání z oblasti rostlinné či živočišné výroby, veteriny, krmívářství nebo příbuzného oboru podmínkou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (vyjednávání se zahraničními zákazníky a dodavateli)
  • Zkušenosti v roli strategického manažera
  • Praxi s řízením lidí a vedení obchodního týmu
  • Prokazatelné zkušenosti z prodeje či poradenství v mezinárodním prostředí výhodou
  • Orientaci a znalosti v oblasti výživy zvířat výhodou
  • Pozitivní vztah k zemědělství nutný

Co nabízíme?

  • Zázemí významné společnosti s dlouholetou tradicí
  • Získávání špičkového know-how v oblasti výživy zvířat
  • Služební automobil i pro soukromé užití
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijko
  • Notebook, Mobilní telefon
  • Stravenky nebo dotované stravování
  • Možnost profesního růstu + manažerská školení
  • Místo výkonu práce: okres Třebíč + celá ČR a SR