OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODEJ ČERPACÍ TECHNIKY

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte technické vzdělání? Baví vás komunikace s lidmi a vytváření nabídek? Máte již nějakou zkušenost s nabízením produktů? Vlastníte k tomu ŘP sk. B? Skvělé! Chceme se s Vámi setkat. Pošlete nám životopis a pracujte v prosperující české obchodní společnosti jako: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODEJ ČERPACÍ TECHNIKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávající klienty
  • získávání nových klientů
  • vedení obchodních jednání
  • tvorba nabídek
  • poskytování technické podpory klientům
  • spolupráce s obchodním týmem
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání technického směru
  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • praxi s prodejem technických produktů - značnou výhodou!
  • komunikativnost a vyjednávací schopnosti
  • zkušenost s ERP systémem Navision - výhodou!
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • standardní dovolenou
  • sickdays
  • bonusy a provizní prémie
  • firemní vůz k soukromým účelům
  • telefon a notebook
  • příspěvek na stravné
  • místo v prosperující české společnosti s jménem na trhu

  • nástup možný ihned
  • práci vhodnou pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Brno