TELEKOMUNIKAČNÍ TECHNIK Cheb (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Cheb

Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi, zajímáte se o prostředí síťových řešení a připojení do telekomunikační sítě? Jste technický typ a nebojíte se práce v terénu? Pak nám zašlete své CV! Stabilní a dlouhodobě rostoucí česká společnost poskytující telekomunikační služby hledá do svého týmu posilu na pozici: TELEKOMUNIKAČNÍ TECHNIK Cheb (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Výstavba telekomunikačních sítí u zákazníka a připojení do páteřního systému
  • Vyhodnocení stavu sítě a návrh její konfigurace
  • Výstavba rádiových spojů
  • Instalace síťových prvků
  • Servisní zásahy u zákazníka
  • Konfigurace internetových připojení
  • Práce v terénu (stožáry, střechy, serverovny) primárně v Chebu a okolí

Co požadujeme?

  • Zájem o oblast internetu a techniky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost, technické myšlení

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu

  • Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Cheb

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.