CONSULTANT NÁKUPNÍCH PROCESŮ - M/Ž (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Hledáme zkušeného Consultanta, který se vyzná v nákupních procesech a systémech, kterého zajímá oblast digitalizace a pro kterého je komunikace v angličtině nebo němčině na denním pořádku. Pokud máte zároveň vzdělání v ekonomii nebo IT, pak by to mohla být příležitost právě pro vás! CONSULTANT NÁKUPNÍCH PROCESŮ - M/Ž (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • práce na projektech týkajících se nákupních systémů
  • digitalizace nákupních procesů
  • optimalizace
  • procesní a systémové školení kolegů
  • spolupráce s kolegy napříč odděleními

Co požadujeme?

  • ekonomické vzdělaní nebo vzdělání v IT
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • praxe s procesy v oblasti nákupu a jejich optimalizací
  • znalost SAP
  • tah na branku

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • mnoho dalších benefitů
  • vhodné pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Prostějovsko