PRACOVNÍK OSTRAHY - OZP/ID - LIBEREC

mzdové ohodnocení

Liberec

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • zajištění ostrahy a ochrany střeženého objektu (Liberec )
  • kontrola objektu – vizuální, pochůzková činnost,
  • fyzická kontrola osob
  • práce s bezpečnostními technologiemi (EZS, EPS, CCTV)
  • řešení mimořádných událostí a jejich vyhodnocení

Co požadujeme?

  • střední odborné vzdělání s výučním listem / základní vzdělání
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní
  • přístup, certifikátu strašného
  • čistý rejstřík trestu.
    Uvítáme:
  • praxi v oblasti bezpečnosti, znalost obsluhy
  • technických prostředků ( případně zaškolíme )
  • dobrý zdravotní a fyzický stav
  • časovou flexibilitu, schopnost rychlého jednání

Co nabízíme?

  • (pracovní poměr) HPP smlouva na 3 roky
  • Mzda 125 - 130.- / hod
  • Denní / Noční směny 12 ky ( krátký dlouhý týden )
  • Moderní zázemí !!!

  • práce je určena přednostně pro ID, OZP, OZZ

  • místo výkonu práce: OGL Liberec dostupnost na tramvajové lince