PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ (70.-120.000Kč + AUTO)

Neaktivní nabídka

70000 - 120000 Kč

Máte alespoň středoškolské vzdělání se stavebním oborem? Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí a jste profík, který se v oboru orientuje? Jste zodpovědný člověk, který se rychle adaptuje a je časově flexibilní? Chcete se realizovat v moderní české společnosti, kde je možnost růstu a dostanete se k zajímavým zakázkám? Nevadí Vám trávit cca 3 dny z týdne na hotelech? Pak hledáme právě Vás! Do české stavební společnosti hledáme posilu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ (70.-120.000Kč + AUTO)

Pracovní náplň

  • příprava a sestavování nabídek
  • dohled a řízení procesů na stavbách po ČR a SK
  • řešení reklamací na realizovaných zakázkách
  • komunikace s developery a investory

Co požadujeme?

  • min. SŠ stavební vzdělání
  • zkušenosti jako stavbyvedoucí
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivní a zodpovědný přístup k práci
  • znalost balíčku MS Office
  • schopnosti vést tým
  • časovou flexibilitu a ochotu trávit čas na cestách - cca 3 dny z týdne MIMO DOMOV!!!

Co nabízíme?

  • firmu nabízející nespočet benefitů
  • možnost pracovat na IČO
  • 25 dní placeného volna
  • ODMĚNY ZE ZISKU z realizované zakázky
  • automobil
  • notebook
  • mobil
  • stravenkový paušál
  • nespočet firemních akcí
  • možnost vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • bonusy k životním výročím
  • kurzy MS 365
    a mnoho dalších benefitů

    Místo výkonu práce: Brno ( výjezdy po ČR a SK)