TECHNOLOG SENIOR (M/Ž) - SLUŠNÝ PLAT!

mzdové ohodnocení

Hodonín

Orientujete se v technologických postupech? Máte zkušenosti se svařováním a montáží? Hledáte práci v technologickém oddělení stabilní silné výrobní firmy? Potom je tato pozice pro Vás jak dělaná! Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG SENIOR (M/Ž) - SLUŠNÝ PLAT!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování technologických postupů a návrhů do výroby
  • Návrh výrobní technologie, vytváření výrobní dokumentace
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Práce s IS a jeho aktualizace
  • Spolupráce při řešení technických problémů během výroby
  • Zavádění nových produktů do výroby

Co požadujeme?

  • Min. SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe min. 5 let na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost metody svařování a montáže
  • Znalost optimalizace výrobních procesů
  • Orientace ve strojírenské/technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Zkušenosti s vedením lidi - výhodou

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Bonusy/Prémie
  • Firemní akce
  • Výuka jazyků
  • Příspěvek na penzijko

  • Místo výkonu práce: Hodonín