ELEKTRO KONSTRUKTÉR SENIOR/JUNIOR

Neaktivní nabídka

48000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Rádi bychom rozšířili tým o nového kolegu, který bude mít na starosti kreslení elektrotechnických schémat. Pokud s tím máš zkušenost, a nebo se to chceš naučit, tak neváhej a pošli životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kreslení elektrotechnických schémat
  • Technická podpora a realizace navržených řešení
  • Sestavování a umisťování prvků na konkrétním stroji
  • Práce v sw EPLAN a SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • Vyhláška 50 §6 nutností
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Technické myšlení a schopnost číst elektroschémata
  • Ochota učit se a pracovat v týmu
  • Znalost SAP a EPLAN výhodou
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost se naučit něco nového, včetně anglického jazyka
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Bonusy a benefitní karty
  • Odměny za pracovní výročí
  • Dotované stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Výhodné tarify
  • Místo výkonu práce okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.