PROFÍK DO ÚDRŽBY (OD 32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Hledáme zručné pracovníky na údržbu moderních výrobních strojů. Vše Vás naučíme! Pouze denní směna!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba moderních strojů, se kterými je radost pracovat
  • Preventivní údržba a její plánování
  • Diagnostika závad
  • U nás se určitě naučíte něco nového

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání, a to nejlépe technického směru ve strojním oboru
  • Angličtinu tak, abyste si zvládli přečíst návod a na něčem se trochu domluvit
  • Ochotu se učit a posouvat
  • Nebát se moderní technologie

Co nabízíme?

  • Pouze denní směny
  • 13. mzdu
  • Kafeterie až 7000
  • Příspěvek na dopravu
  • Dostanete pracovní oblečení, o které se Vám každý den postaráme
  • Dotované obědy
  • Místo výkonu práce: 20 km od Litoměřic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.