PROJEKTOVÝ MANAŽER SENIOR

Neaktivní nabídka

90000 - 110000 Kč

Máte ambice pracovat na nových i rozjetých projektech ve strojírenském průmyslu? Jste schopní komunikovat v anglickém jazyce na pokročilé úrovni? Nemáte rádi stereotypní práci a jste otevření zahraničním pracovním cestám? Pokud Vás oslovila tato nabídka, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost sídlící nedaleko Prahy, přijme do svého týmu zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER SENIOR (90 - 110.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení nových i stávajících projektů
  • Odpovědnost za termínové plnění a kvalitu odvedené práce
  • Efektivní rozplánování dílčích úkolů
  • Koordinace pracovníků, kteří pracují na projektu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost s projektovým řízením v automotive nebo letectví min. 5 let
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou/komunikace se zahraničními partnery
  • Flexibilita, asertivní jednání, komunikativnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění
  • Možnost seberealizace

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.