KONSTRUKTÉR VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte kreativní a samostatnou práci v Jihlavě? Máte zkušenosti na pozici konstruktéra a ovládáte 3D programy? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní strojírenská společnost působící na Vysočině přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Konstruktér strojů a zařízení

Pracovní náplň

  • tvorba návrhů jednoúčelových zařízení
  • 3D konstruování
  • zodpovědnost za výkresovou dokumentaci
  • spolupráce s výrobou a elektrotechnickým oddělením
  • testování správnosti fungování zařízení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ strojní
  • zkušenosti v konstrukci nebo absolvent s praxí při studiu
  • praxe s 3D programy, Solid Edge výhocou
  • anglický jazyk na úrovni čtení výkresové dokumentace
  • kreativitu a technické myšlení

Co nabízíme?

  • možnost dalšího růstu
  • zázemí stabilní české společnosti
  • kreativní práci
  • příspěvek na stravování
  • nástup dohodou

  • pracoviště Vysočina