ELEKTRO PARŤÁK-MONTÁŽ VÝTAHŮ (37.000 FIX + odměny)

Neaktivní nabídka

37000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste manuálně zručný a máte zájem o moderní technologie? Nevadí Vám cestování za klienty v rámci Ostravy, případně i do jiných regionů? Máte již s výtahy nějakou zkušenost ? Pošlete mi Váš životopis! Hledá se: ELEKTRO PARŤÁK-MONTÁŽ VÝTAHŮ (37.000 FIX + odměny)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za montáž nejmodernějších výtahových technologií
  • Spolupráce s kolegou ve dvoučlenném týmu
  • Stavba výtahů
  • Příprava před instalací výtahů
  • Dodržování BOZP
  • Spolupráce s dalšími řemeslníky v rámci dokončovacích prací

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Odbornou činnost v elektrotechnice - NV 194/2022 Sb.
  • ŘP sk B - aktivní řidič a ochotný cestovat
  • Zájem o moderní technologie, mechaniku i elektriku

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a navíc o půl hodinky kratší
  • 25 odpočinkových dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek v Cafeterii
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práci s kvalitními pracovními nástroji a vybavením
  • Zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele

  • Místo výkonu práce: Ostrava + výjezdy