INŽENÝR PRO ŠTÍHLOU VÝROBU (60 - 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti s implementací štíhlé výroby ve strojírenství či automotive? Baví Vás koučink a metodické vedení zaměstnanců? Domluvíte se anglicky a nemáte problém vystupovat před lidmi? Víte, co znamená Kaizen, 5M, TPS, Six Sigma.. ? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: INŽENÝR PRO ŠTÍHLOU VÝROBU (60 - 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za LEAN managment
  • Školení zaměstnanců
  • Orientace v Kaizen, 3M, TPS, Ishikawa, Six Sigma, ...
  • Zpracovávání hodnotových toků a vedení akčních plánů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny – PODMÍNKOU
  • Praxi na podobné pozici
  • Orientaci v LEAN problematice
  • Znalost Kaizen, 3M, TPS, Ishikawa, Six Sigma, ...
  • Pokročilou znalost AutoCAD

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Velmi zajímavé nadstandartní finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání a jazykové kurzy
  • Poukázky na sport nebo kulturu, relaxaci

  • Místo výkonu práce: Břeclav