VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU-NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Chcete pracovat v novém moderním provozu a podílet se na zajímavém projektu v oblasti automotive? Nevadí Vám práce ve směnném provozu, ale víkendy máte volno? Pak reagujte zasláním životopisu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení výrobních pracovníků
  • Koordinace externích pracovníků
  • Zpracování dat a docházky do PC
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SOU, SŠ vzdělání
  • Praxi z výroby, zkušenosti na vedoucí pozici výhodou
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Ochotu zaučovat se

Co nabízíme?

  • 13. a 14.plat
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Po zkušební době iphone
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy + směnné příplatky
  • Příspěvek na stravování + zbrusu novou moderní jídelnu
  • Příspěvek na masáže
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný firemní tarif
  • Moderní prostředí s možností kariérního postupu

  • Místo výkonu práce: 10 km od Poděbrad