HR Manager

Neaktivní nabídka

40000 - 42000 Kč

Máte zkušenosti s organizačním plánováním v oblasti HR. Umíte identifikovat náborové potřeby a máte dobré znalosti pracovníoh práva? Mluvíte anglicky a pracovali jste v mezinárodní výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás na pozici HR Manager!

Pracovní náplň

    • Poskytování personálního poradenství a podporu lidských zdrojů pro interní zákazníky
    • Koordinace a realizace strategie lidských zdrojů ve společnosti
    • Aktivní účast na HR politice / metodice / její zpracovává / vytvoření / modifikace
    • Koordinace a řízení HR plánování, rozpočtování, nábor, rozvoj, hodnocení zaměstnanců, odměňování, organizačních změn, plánování řídících procesů
    • Účast na realizaci strategie
    • Účast na personální agendě
    • Úzká spolupráce s HR týmem
    • Spolupráce a komunikace s externími dodavateli

Co požadujeme?

    • VŠ vzdělání (ekonomické nebo Andragogika studie přednost)
    • 3 + let zkušeností v oblasti HR managera
    • Předchozí pracovní zkušenosti v mezinárodní výrobní / maloobchodní společnosti výhodou
    • Pokročilá komunikace a psaní v českém a anglickém jazyce
    • Pokročilá znalost práce na PC (Excel, PowerPoint), SAP znalost je výhodou
    • Velmi dobrá znalost pracovního práva
    • Zkušenosti s nastavením HR procesů je navíc
    • Řidičský průkaz B - aktivní řidič (ochota pravidelně cestovat do dalších lokalit v rámci ČR)
    •Vysoké komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, proaktivní, pozitivní, úkolů a týmovou práci přiblížení

Co nabízíme?

    • Zajímavé a nezávislé pracovní příležitost v mezinárodním prostředí
    • Příležitost ke zvýšení znalostí a dovedností v rozvoji průmyslu
    • Příležitost podílet se na zajímavých projektech
    • Konkurenční plat
    • Služební auto pro soukromé použití
    • Zaměstnanecké výhody balíček