STRÁŽCE LEGISLATIVY EHS - OD 35.000 KČ+BENEFITY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte již praxi z výrobní společnosti a víte, že správná a prosperující firma musí fungovat v souladu se zajištěním bezpečí za eliminace rizik ve všech aspektech svého působení - právě hledáme styčného důstojníka, který bude tento řád nastavovat a dozorovat. Nevlastníte certifikaci OZO nebo jste absolventem příslušného oboru bez zkušeností? Vítejte - jsme ochotní do Vás investovat a příslušně Vás vyškolit! Zkusíte to? Představte se mi v životopisu a převezměte klíč k našemu bezpečnostnímu zámku!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na EHS podniku včetně sledování jejích legislativních požadavků, aktualizací a následné interní implementace
  • Detekce potencionálních rizik, předkládání návrhů jejich eliminace
  • Kompletní péče v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • Školení, audity, reporty, meetingy
  • Pravidelná kontrolní činnost
  • Komunikace s příslušnými úřady a odd. napříč společností i v globálním měřítku
  • Vedení příslušné evidence a dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - nejlépe technického zaměření
  • Praxe ve výrobní společnosti na podobné pozici i jako praktikant
  • Orientace v problematice EHS - odborná certifikace ohromnou výhodou
  • PC - balíček MS Office, interní systémy
  • AJ - velmi dobrá komunikativní úroveň slovem i písmem
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič
  • Komunikační, analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda od 35.000 Kč/dle Vašich zkušeností
  • Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Příspěvky na penzijní i úrazové pojištění
  • Příspěvky na sport a relaxaci
  • Nadstandardní zdravotní péče
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní karta
  • Dotovaná strava
  • Možnost profesního i platového růstu prostřednictvím interního školení a kurzů
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.