SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte uplatnění ve společnosti, kde si váží svých zaměstnanců a kde se budete moci dále rozvíjet? Jste technický typ a nevadí se vám vrtat ve strojích? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes! Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého servisního týmu nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR (22 - 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Preventivní údržby stavebních strojů
  • Práce na pobočce společnosti
  • Servisní výjezdy ke strojům v terénu (pouze v Plzeňském kraji)
  • Kontakt se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/ÚSO vzdělání technického směru
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Zkušenosti z pozic servisní technik, automechanik vítány (nejsou však podmínkou)
  • Chuť do práce

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Placené přesčasy a další

  • Místo výkonu práce: Plzeň