SERVISNÍ TECHNIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti z pozice SERVISNÍHO TECHNIKA VÝROBNÍCH STROJŮ? Jste technicky zdatný a rád cestujete? Chcete se stát součástí významné společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Společnost působící v oblasti prodeje výrobních strojů s dlouholetou tradicí na trhu hledá nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • diagnostická a servisní činnost výrobních strojů
  • komunikace s dodavateli
  • součinnost s centrálou v Brně
  • pracovní cesty po ČR a na Slovensku (nárazově možno i do jiných zemí EU)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor elektrotechnika/strojírenství
  • zkušenost se servisní činností CNC nebo konvenčních strojů
  • zkušenost práce v oblasti hydrauliky
  • základní znalost AJ/NJ
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • samostatnost, pečlivost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • možnost odborného a profesního rozvoje
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • zaškolení v zahraničí
  • práce formou home office
  • nástup možný ihned/dle dohody
  • pracoviště celá ČR, Slovensko, EU