INŽENÝR/KA TECHNICKÉ PODPORY (60-70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máš vzdělání technického typu, vyhlášku 50/1978 Sb., min. §6 nebo po novu kvalifikaci E2A podle nařízení 190/2022 Sb.? Zkušenosti s ERP systémy, MS Office a Adobe programy? Angličtina není žádná překážka? Pecka! Hledám právě Tebe :))!!!! Pošli mi své CV a já Ti řeknu více k pozici: INŽENÝR/KA TECHNICKÉ PODPORY (60-70.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Podpora pro servisní kolegy
  • Zajistit informovanost kolegů
  • Analýzy SW problémů
  • Hlídat vydávané revize
  • Zajistit změnová řízení
  • Vývoj nových výrobků
  • Správa technické dokumentace
  • Správa reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Min 2 roky zkušenosti na obdobné pozici
  • AJ podmínkou - denní komunikace
  • Znalost ERP systému, MS Office, Adobe
  • Vyhlášku 50/1978 Sb., min §6 (190/2022 Sb., kvalifikace E2A)
  • Ochota práce v mezinárodním týmu

Co nabízíme?

  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook i telefon k osobnímu užití
  • Příšpěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření/pojištění

  • Místo výkonu práce: Ostrava