HLEDÁME NÁSTROJAŘE (27 - 35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte aspoň SOU strojírenského směru? Máte zkušenost s opravou a údržbou strojů nebo se to chcete teprve naučit? Nevadí Vám práce na směny? Výborně, tak jste náš člověk! Pošlete nám svůj životopis. Výrobní společnost hledá kolegu na pozici: HLEDÁME NÁSTROJAŘE (27 - 35.000 KČ)

Pracovní náplň

  • opravy a údržba strojů a přístrojů, zařízení a budov
  • koordinace prací s externími servisními firmami
  • vedení dokumentace
  • montáž, demontáž a oživení strojů a nástrojů
  • dodržování BOZP

Co požadujeme?

  • ochotu pracovat na 2směny
  • vyučení či SŠ technického směru
  • znalost MS office
  • ochotu cestovat
  • vyhlášku 50 §6 výhodou

Co nabízíme?

  • standardní dovolenou
  • měsíční bonusy a prémie
  • příspěvek za docházku
  • náborový příspěvek
  • příspěvek na stravování a pojištění

  • lokalitu: Jihlavu
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.