PROGRAMÁTOR C#, .NET (50-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hledáte novu pracovní výzvu? Umíte jazyk C#? Chcete ve své práci používat angličtinu? Stabilní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici: PROGRAMÁTOR C#, .NET (50-65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na mezinárodních projektech např. do logistiky
  • Práce na webových i desktopových projektech
  • Agilní vývoj
  • Agregace dat

Co požadujeme?

  • Znalost programovacího jazyka C#, .NET
  • Praxe minimálně 1 rok na podobné pozici
  • Zkušenost s MS SQL
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1
  • Proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • HOME OFFICE
  • Stravenkový paušál
  • Penzijko
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • Kariérní růst a mnohé další

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.