SW ENGINEER C/C++ Ostrava

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s vývojem aplikací a programováním v C/C++? Znáte skriptovací jazyky JavaScript nebo Python? Chcete se podílet např. na vývoji senzorů využívaných v automotive průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SW ENGINEER C/C++ Ostrava

Pracovní náplň

  • práce na projektech v oblasti SW toolingu
  • spolupráce s vývojovým týmem
  • programování v jazyce C/C++
  • implementace řešení pro zjednodušení procesů pomocí skriptů a aplikací (Visual Basic, JavaScript, Python, SQL)
  • příprava technické dokumentace
  • komunikace s vývojovým týmem i zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost programování v C/C++
  • znalost skriptovacích jazyků Visual Basic nebo Python
  • pokročilou znalost anglického jazyka (práce v mezinárodních týmech, denní využití)

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávací kurzy

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.