PRODUKTOVÝ MANAŽER - POTRAVINÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti v potravinářském oboru, vysokoškolské vzdělání a ovládáte ruský jazyk na plynulé úrovni? V tom případě jste tím pravým kandidátem pro tuto pozici! Česká společnost s dlouholetou tradicí na potravinářském trhu hledá do svého týmu posilu na pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER - POTRAVINÁŘSTVÍ.

Pracovní náplň

  • koordinace produktové politiky pro svěřené oblasti (rusky mluvící země)
  • spolupráce na přípravě složení receptur včetně jeho optimalizace
  • kooperace tvorby katalogu výrobků s oddělením marketingu pro využití lokálními technology a obchodními zástupci
  • organizace sběru primárních dat a jejich hodnocení z pohledu tržního podílu svěřených produktů ve daných oblastech
  • příprava marketingové strategie pro prezentace produktů
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • participace na vývoji nových produktů ve spolupráci s oddělením vývoje

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru potravinářství
  • velmi dobrá znalost ruského jazyka podmínkou nebo rodilý mluvčí se znalostí češtiny
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • praxe min. 3 roky v potravinářském oboru podmínkou
  • znalosti ruského trhu na poli potravinářství nebo technologie masa výhodou
  • pokročilá znalost MS Office – Excel, Word, PowerPoint, Outlook
  • dobré manažerské schopnosti – zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu, osobní spolehlivost a flexibilita
  • praktické myšlení, samostatnost, přesnost, obchodního ducha, analytické schopnosti, schopnost jednat s lidmi

Co nabízíme?

  • zajímavou práci pro společnost, která je leaderem na trhu a má pobočky ve Východní Evropě
  • prostředí moderní firmy s moderními nástroji
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • notebook, mobil a stravenky
  • příspěvek na ubytování, dopravu a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Dolní Újezd