PLÁNOVAČ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI 45-50.000Kč

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Plánování výroby je to, co umíte? Nečekané situace, které jsou součástí výroby v každém odvětví, Vás nezaskočí? Chcete pracovat pro společnost, která ve svém oboru něco znamená? Chcete stabilitu? Pak mi napište!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za dlouhodobé i krátkodobé plánování na svěřeném úseku (45 lidí + 1 mistr)
  • Odpovědnost za plánování výroby v úseku o cca 45
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality a logistiky
  • Tvorba dokumentace
  • Řešení nečekaných situací ve výrobě z pohledu plánování.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe s plánováním ve výrobě alespoň 2-3 roky
  • Schopnost reagovat na nenadálé změny ve výrobě z pohledu plánování
  • Komunikativnost, samostatnost, rozhodnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění
  • Bonusy
  • Dotované stravování, cafeterie
  • Možnost zaměstnaneckých nákupů
  • Lokalita práce: Otrokovicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.