ELEKTRO KONSTRUKTÉR/KA (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte elektrotechnické vzdělání a praxi na obdobné pozici? Máte platnou vyhlášku a dorozumíte se anglickým nebo německým jazykem? Ano? Pak hledáme právě vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Výrobní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTRO KONSTRUKTÉR/KA (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Konstrukční práce
  • Oživování elektrických systémů
  • Zpracovávání technické dokumentace
  • Spolupráce s kolegy, výrobou a dodavateli
  • Koordinace nových projektů
  • Ochota vycestovat do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně elektrotechnického směru
  • Znalost elektro SW
  • AJ nebo NJ slovem i písmem
  • Platnou elektro vyhlášku min. §6
  • Zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
  • Zkušenost na obdobné pozici - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravu
  • Pestré odměny
  • Prémie a benefity

  • Místo výkonu: Hranicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.