PŘÍPRAVÁŘ JUNIOR (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jsi manuálně zručný? Umíš pracovat s ručním nářadím a orientuješ se v technické dokumentaci? Hledáš práci, kde budeš pracovat pouze na jednu směnu a podílet se na rozvoji společnosti? Ozvi se mi! A pojď pracovat jako: PŘÍPRAVÁŘ JUNIOR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce ve výrobě na 1 směnu
  • Broušení, řezání, montáže v menší míře
  • Vrtání, závity, nýtování

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Zkušenost s různými typy ručního nářadí
  • Orientaci v technické dokumentaci podmínkou

Co nabízíme?

  • Půlroční bonusy (po zapracování)
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Zajištění veškerých ochranných pomůcek
  • Práci na 1 směnu

  • Místo výkonu práce: 10 km od Vyškova