ZKUŠENÝ SVÁŘEČ TIG-1SMĚNA (45-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 48000 Kč

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti a chcete pracovat v menším rodinném prostředí? Máte zkušenosti se svařováním TIG a se svařováním tenkých plechů od 1,5 mm? Chcete pracovat na 1 směnu pro stabilní společnost s dostatkem zakázek? Ozvěte se mi! Hledá se: ZKUŠENÝ SVÁŘEČ TIG-1SMĚNA (45-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování metodou TIG
  • Svařování konstrukcí z již zpracovaných dílců na základě technické dokumentace
  • Práce na 1 směnu

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici svářeče
  • Svářečský průkaz - TIG podmínkou
  • Zkušenosti se svařováním tenkých plechů od 1,5 mm podmínkou
  • Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Půlroční bonusy (po zapracování)
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Zajištění veškerých ochranných pomůcek
  • Práci na 1 směnu

  • Místo výkonu práce: 10 km od Vyškova