PROCESS ARCHITEKT (okolo 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro špičkovou firmu? V kolektivu, kde není nouze o humor a akci? Pokud splňujete co je potřeba, jste náš člověk!! IT firma patřící mezi jedničky ve svém oboru hledá nového kolegyu či kolegyni na pozici: PROCESS ARCHITEKT (okolo 85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podpora transformace firmy na poskytovatele IT služeb a digitálně fungující společnost
  • Odpovědnost za pochopení komplexních obchodních procesů
  • Analáza mezer nebo neefektivity v návrzích
  • Odpovědnost za pochopení podnikání a posouzení životaschopnosti a dopadu na stávající obchodní procesy
  • Analýzy dopad změn a definice testovací strategie
  • Správa změn napříč firmou

Co požadujeme?

  • Několik let relevantních odborných zkušeností v oblasti podnikové architektury a procesního řízení
  • Schopnost vizualizovat a vytvářet modely, které lze použít v budoucích analýzách k rozšíření a zrání obchodní architektury -
  • Zkušenosti s plánováním a implementací obchodních a IT iniciativ a s řízením změn
  • Technické znalosti SAP a Navision
  • Vynikající písemné, mluvené a mezilidské dovednosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Ideálně IT vysokoškolské vzdělání

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 5 sick day
  • Notebook
  • Mobilní telefon dle svého výběru a případně k soukromému využití
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno město