TECHNIK KVALITY Praha

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vyznáte se v technické dokumentaci a ISO normách? Bavilo by vás zajišťovat kvalitu výrobků? Chcete svoji kariéru rozvíjet v atraktivní a rostoucí společnosti? Pak mi zašlete váš životopis.

Pracovní náplň

  • kontrola kvality vyrobených laminátových desek
  • tvorba technických protokolů
  • obsluha zkušebního zařízení
  • interní auditování
  • aplikace metrologie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost technické dokumentace
  • přehled o ISO a technických normách
  • anglický jazyk alespoň na úrovni B1 (porozumění textu)
  • praxe v nábytkářství výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • působení v nové automatizované výrobě
  • příspěvek na ubytování
  • týden dovolené navíc
  • stravenky

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha