ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ANALYTIK S FJ + AJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Je Vaše francouzština na pokročilé úrovni a chcete ji denně využívat v zaměstnání? Dokážete se domluvit i v anglickém jazyce? Ovládáte práci s MS Excel? Rádi byste měli zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti? Pokud ANO, je tato nabídka práce stvořena přímo pro Vás! Mezinárodně uznávaná dynamicky se rozvíjející společnost hledá nové kolegy na pozici: ZÁKAZNICKÝ SERVIS – ANALYTIK S FJ + AJ

Pracovní náplň

  • péče o potřeby a požadavky zákazníka
  • dohled nad včasným a správným zajištěním objednávek
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • evidence zakázek
  • aktivní podpora zákaznického servisu

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání
  • zkušenosti v Back Office nebo zákaznickém servisu výhodou
  • pokročilou znalost FJ a AJ
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office)
  • odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • zkušenosti se zpracováním objednávek výhodou

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • finanční bonusy, prémie, 13. Plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování
  • možnost studia jazyků