ANALYTIK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Je Vaše znalost německého jazyka na pokročilé úrovni a máte chuť ji uplatňovat? Chcete zúročit své znalosti a dovednosti s počítačem při denním využití v zaměstnání? Líbilo by se Vám pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností na trhu ve svém oboru? Pokud ano, je tato pracovní nabídka určena právě pro Vás! Mezinárodní úspěšná společnost hledá do svého týmu v Plzeňském kraji vhodného kandidáta na pozici: ANALYTIK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ

Pracovní náplň

  • Zadávání objednávek do systému
  • Dohled nad včasným a správným zajištěním objednávek
  • Denní komunikace s odděleními v zahraničí
  • Evidence zakázek
  • Rychlé řešení požadavků klienta

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost NJ a AJ
  • Schopnost analytického myšlení
  • Flexibilitu
  • Pokročilou znalost práce na PC/ MS Excel
  • Komunikativnost a přátelské jednání

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí v centru Plzně
  • Finanční bonusy, prémie, 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy a jiná školení
  • Firemní akce