NAV TEAM MANAGER - KONICA MINOLTA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Plánuješ a vykonáváš projekt technické implementace nejnovějších verzí MS Dynamics NAV, komunikuješ se stakeholdery projektu a vedeš tým business konzultantů. Jsi v úzkém kontaktu s kolegy v rámci Evropy, no a občas se společně setkáte i osobně na některé z poboček. O tom je role NAV Team Managera pro našeho váženého klienta Konica Minolta v brněnských kancelářích. A právě Brno má na starosti nejdůležitější klíčové uživatele – ostatní evropské pobočky společnosti. V těchto pobočkách najdeš interní klienty a zároveň kolegy. Co může být lepší? Koukni do požadavků a pokud je ti pozice blízká, pak neváhej a zašli nám svůj životopis. Konica Minolta hledá kolegu do nově vznikajícího týmu na pozici: NAV TEAM MANAGER - KONICA MINOLTA

Pracovní náplň

  • Vedení projektů technické implementace NUS3 (MS Dynamics NAV)
  • Managment technické dodávky ERP implementace
  • Nastavení, plánovaní a monitorovaní projektu a příprava projektové dokumentace
  • Komunikace s business stranami, členy týmu a s ostatními týmy & organizace meetingů
  • Management týmu NAV business konzultantů

Co požadujeme?

  • Zkušenost v projektech implementace ERP systémů na konzultantské či manažerské pozici (jakýkoliv ERP systém)
  • Project Management dovednosti
  • Všeobecné IT dovednosti (Office, Excel – pokročilý)
  • Výborné komunikační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Týmovou orientace a pro-klientský přístup
  • Ochotu cestovat po Evropě asi 30% pracovního času

Co nabízíme?

  • Kurzy angličtiny a němčiny
  • home office 50/50
  • mobilní telefon dle vlastního výběru
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem
  • Místo na kolo & sprchy
  • Ovoce, kávu a čaj vždy po ruce
  • Příležitost povečeření s kolegy evropských velkoměst během pracovní cesty
  • Workshopy dle tvých zájmů
  • Mobilní telefon dle svého výběru

  • Místo výkonu práce: Brno