TECHNOLOG LAKOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Máte zkušenosti na pozici technologa v lakovně? Ovládáte čtení technické dokumentace v Anglickém jazyce a chcete se podílet na úspěších mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG LAKOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • Navrhování a tvorba technologických postupů při výrobě
  • Práce s technickou dokumentací
  • Dodržování technologických postupů výroby
  • Určování výrobních podmínek a specifikace materiálu
  • Optimalizace pracovních postupů

Co požadujeme?

  • Znalost AJ na práci s technickou dokumentací
  • Praxi v lakovně na obdobné pozici
  • SŠ technického zaměření

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.